خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو، اگر سیستم امداد خودرو وجود نداشت، بنظر شما چه مشکلاتی برای فضای شهری امروز بوجود می آمد. خیلی وقتها ماشین و خودرو شما دچار نقص فنی و تصادف می شود و ممکن است که قادر به حرکت نباشد، برای همین بهتر است وسیله ای شما را جابجا کند، سیستم امداد و یدک کش ماشین این کار را بصورت ساده و ایمن انجام می دهد.

هدف از یدک کش  ماشین و امدادرسان خودرویی چیست؟

نیسان یدک‌کش،نیسان جرثقیل و امدادخودرو وسیله ای  است که ماشین های خراب،از کار افتاده و ماشین های که در جایی درست پاک نشده اند را براحتی جابجا می کند.

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو

ماشین بعد از تصادف کجا یدک کش می شود و امدادرسانی به خودرو به چه صورت است؟

وقتی نیسان یدک‌کش و نیسان جرثقیل یدک کش به ماشین شما می‌رسد، رانندگان ما از شما می‌پرسد که دوست دارید ماشینتان کجا برده شود. باید مشخص کنید که می‌خواهید ماشینتان به کدام مکانیک یا تعمیرگاه خودرو برود، اما اگر مطمئن نیستید، راننده یدک‌کش یا پلیس حاضر در صحنه احتمالاً می‌توانند گزینه‌هایی را به شما ارائه دهند. ما مکانیکی ها متنوع با نازل ترین قیمت را نیز می شناسیم.

چگونه ماشین خود را بعد از تصادف یدک بکشیم؟

بهتر است اگر تصادف کردید، به کسی اجازه ندهید که شما را بکسل کند ،شرکت خدماتی ماشین شما را بکسل می کند. مسئولان و رانندگان باید بدانند خودروی شما چقدر آسیب دیده است تا آن را در گزارش پلیس تصادف بنویسند. معمولاً خودروها پس از تصادف به مکانیک و تعمیرگاه خودرو منتقل می‌شوند و این ممکن است برای چند روز دسترسی شما را به خودرو شما محدود کند. نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید.شما باید کاغذها یا اسناد ماشینتان را قبل از یدک کشی از ماشین خود خارج کنید.

برای کمک به خود درخواست یدک کش آنلاین را در شرکت ما ثبت کنید.

شرکت امداد خودرو پارسیان یک شرکت یدک کش می باشد، نیروهای ما به صورت 24 ساعته شبانه روز در تمام نقاط مشهد آماده اراده خدمت می باشند.

مزایای درخواست یدک کش آنلاین

  • اینکه شما قبل شروع کار قیمت کار را حدودی می دانید
  • موقعیت یدک کش و نیسان خودروبر را روی نقشه می توانید ببینید.
  • در تمام روز و در هر مکانی در دسترس خواهند بود.

 

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو امدادخودرو  شبانه روزی به این صورت می باشد که در هر ساعت از شبانه روز که با تیم ما تماس بگیرید، ما ماشین های خودروبر ، نیسان جرثقیل های خود را به شما می رسانیم.

تلفن امدادخودرو

شرکت ما برای اینکه شما براحتی با پشتیبانی در تماس باشید، شماره تلفن امدادرسانی خودرو خود را زیر صفحه برای شما قرار دادیم،کافی است آن را لمس کنید و با ما در تماس باشید.

قیمت امداد خودرو

قیمت و تعرفه یدک کش آنلاین بستگی به مقدار کیلومتر طی شده و  نوع اتومبیل  متفاوت می باشد، اگر به طور مثال شما در گودال و چاه گیر کرده باشید،ما باید ماشینی که مجهز به جرثقیل و چرخ گیر هست برای شما بفرستیم، تا به کمک جرثقیل شما را گودال خارج کرده و با چرخگیر ماشین را سفت کرده و آن را بکشیم.

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو

خدمات حمل و نقل و نیسان جرثقیل خودرو

در هر کجای مشهد، هستید برای گرفتن خدمات خودروبر،بکسل ماشین، نیسان جرثقیل، نیسان چرخگیر کافی است با خدمات امدادرسانی پارسیان تماس بگیرید. ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. شعار ما کیفیت یدک کشی خدمات در کمترین زمان ممکن با پایین ترین قیمت می باشد.

قوانین یدک کشی و حمل خودرو چیست؟ و شما بعنوان کسی که ماشینش خراب است ، بهتر است چه نکاتی را بدانید؟

  •  طناب بکسل و چرخگیر باید روی هر دو وسیله نقلیه محکم بسته شود.
  • طناب بکسل نباید بیشتر از 3.5 متر باشد.یعنی اگر با طناب و زنجیر بکسل ماشین را انجام می دهید. نباید کمتر از 3.5 و بیشتر از آن باشد.
  • وسیله نقلیه در حال یدک کشی باید تحت کنترل فردی با گواهینامه معتبر رانندگی باشد.
  •  اگر از یک میله محکم برای یدک‌کشیدن وسیله نقلیه استفاده می‌شود یا چرخ‌های جلو از جاده بلند می‌شوند (با استفاده از کامیون یدک‌کش) باید ماشین یدک کش بهترین باشد.
  •  حداکثر سرعت مجاز برای یدک کشی وسیله نقلیه 30 کیلومتر در ساعت است.
  •  ورود افراد به وسیله نقلیه در حال یدک کشی ممنوع است.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.