سایت یدک کش آنلاین شهر مشهد

حمل خودرو با نیسان جرثقیل + امداد خودرو پارسیان

حمل خودرو با نیسان جرثقیل + امداد خودرو پارسیان، نیسان جرثقیل وسیله ای است که از آن معمولا برای حمل خودروهای تصادفی و آسیب دیده بیشتر استفاده می شود، بخاطر وجود دکل موجود در نیسان جرثقیل قابلیت این را دارد که ماشین را از گودال و چاله بیرون بکشد.

گاهی اوقات تصادف بطوری بوده است که ممکن است ماشین داخل گودال نرفته ولی ممکن است بدرون گارد ریل فرورفته باشد.دراین موارد وجود نیسان جرثقیل می تواند براحتی ماشین را از این مخمصه رها کند.

حمل خودرو با نیسان جرثقیل + امداد خودرو پارسیان

دکل جرثقیل نیسان  چگونه  جابجایی خودرو شما را آسان انجام می دهد؟

وقتی شما تصادف می کنید، بهتر است در ابتدا آرامش خود را حفظ کنید و با شمارههای امدادخودرو تماس بگیرید، نیسان جرثقیل پارسیان به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد و پس از تماس وضعیت خود و ماشین را شرح دهید، اگر ماشین شما به هیچ علتی خاموش شده باشد و روشن نشود توصیه ما درخواست ماشین حمل خودرو می باشد.

یدک کش + نیسان جرثقیل

چه زمانی به جرثقیل دکل دار و نیسان جرثقیل احتایج دارید؟ جواب این سوال بسیار واضح است. کسانی که به دلیل پنچری لاستیک ها، خالی شدن مخزن و باک بنزین یا مشکل موتور قادر به حرکت در جاده و خیابان نیستند

باید تحت هر شرایطی یدک کش شوند. اگر در یک بزرگراه لاستیک شما پنچر شد، بهتر است ماشین خود را در خطوط اضطراری تعیین شده تعویض کنید. در غیر این بهتر است که صورت خودروی شما برای جلوگیری از انسداد ترافیک یدک می شود.

رانندگان ما بصورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده یدک کش ماشین شما با نیسان جرثقیل مجهز می باشند. پس از اینکه شما با شماره یدک کش نیسان تماس گرفتید.

رانندگان ما کمتر از 20 دقیقه با جرثقیل دکل دار در کنار شما خواهند بود. اگر ماشین شما در جایی گیر کرده باشد. با جرثقیل دکل دار شما را براحتی از چاله و گودالی که در آن افتاده اید خارج می کنیم.

خدمات ما در امداد خودرو پارسیان شامل چه قسمت هایی می شود؟

ما مفتخریم اعلام کنیم با داشتن 10 سال سابقه در زمینه یدک کش و نیسان جرثقیل و خودروبر می توانیم براحتی و آسودگی شما را از هرجای مشهد به منزل یا تعمیرگاه مورد اطمینان خودتان ببریم، بدون اینکه کمترین صدمه ای به ماشین شما وارد شود.

متاسفانه بارها شاهد بودیم بعضی از خدمات برخی از شرکت های امداد خودرو،باعث صدمات بیشتر به ماشین شده است.خوشبختانه ما هر پنج ماه رانندگان خود را با سیستم بروز جهانی آپدیت می کنیم و ماشین آنها نیز در حین آموزش چک می شود تا همیشه سالم و سرحال باشد.

نیسان جرثقیل امداد خودرو پارسیان همواره آماده است کمتر از 20 دقیقه پیش شما عزیزان باشد… به محض اینکه برای درخواست بکسل ماشین خود تماس گرفتید

حمل خودرو با نیسان جرثقیل + امداد خودرو پارسیان

آماده کمک به شما هستیم. ما همیشه مشتریان خود را در اولیت اول خود قرار خواهیم داد. زیرا ایمنی ماشین شما و خدمات عالی دغدغه شماره یک ما است.

در اینجا در سرویس نیسان جرثقیل امداد خودرو پارسیان ، ما معتقدیم که این موقعیت استرس زا تا جایی که می تواند بدون صدمه به خودرو شما باشد.

برخی از شرکت‌های رقیب برای ابتدایی‌ترین خدمات آمدن و بکسل ماشین هزینه بیشتری دریافت می‌کنند و بسیاری از اوقات شما در نهایت از جیب خود پول بیشتری می‌پردازید و ممکن است برای مدتی بدون وسیله نقلیه بمانید.

بکسل ماشین 24 ساعته

یدک کش موتور سیکلت

خدمات باتری به باتری

پنچرگیری

قفل خودرو

خدمات تحویل سوخت

حمل خودرو لوکس

حمل خودرو با نیسان جرثقیل + امداد خودرو پارسیان ما راه حل های بیشتری را برای رانندگان نسبت به سایرین ارائه می دهیم.امداد خودرو پارسیان یکی از مقرون به صرفه ترین و حرفه ای ترین خدمات ما می باشد.

در طول 24 ساعت شبانه روز و یدک کش در مواقع اضطراری به شما کمک می کنیم. رانندگان نیسان های یدک کش ما منتظر تماس شما هستند. خدمات یدک کشی در شب یکی از تخصص های ما است، فراموش نکنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.