امداد خودرو در مشهد

 

امروزه بر تعداد خودروهای سطح شهر اضافه می شود و از طرفی خودروها روز به روز از تکنولوژی و طراحی ساخت بالاتری برخوردار می شوند.

پس باید به نسبت سیستم امداد رسانی هم پیشرفته تر و به روز تر شود. به این دلیل که از کار افتادن خودرو در زمان رانندگی می تواند یکی از بزرگترین مسشکلات باشد و در راه ماندن هم یکی از بزرگترین عذاب ها است.

حال اگر شما در شهر مشهد زندگی می کنید می توانید به صورت تلفنی درخواست امداد خودرو در محل داشته باشید.

ارائه خدمات امدادی خودرو در محل

لازم است در زمان خراب شدن یکسری اقدامات انجام شود تا خدمات امداد خودرو برای شما در محل انجام شود. در این مقاله تمامی فرایند های لازم در زمان خرابی خودرو تا تعمیر آن انجام شود را برای شما شرح می دهیم.

البته گفتنی است این اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهیم گاهی ممکن است برای همه افراد در زمان رانندگی اتفاق نیفتد. اقداماتی که لازم است در زمان خرابی خودرو قدم به قدم برای شما شرح دهیم و با ما همراه باشید:


بخوانید : امداد خودرو در شهر مشهد


چه اقداماتی لازم است در زمان خرابی خودرو انجام شود:

خونسردی خود را حفظ کنید:

لازم است در مواقعی که خودرو برایش مشکلی به وجود می آید خون سرد باشید تا بتوانید مسئله را به راحتی حل کنید. بعضی از مشکلات مانند ترکیدن لاستیک ماشین یا بریده شدن فرمان می تواند باعث انحراف خودرو شود.

در این زمان ها اگر تصمیم نادرست بگیرید می توانید باعث بروز مشکلات بزرگتری شوید پس بهتر است با حفظ خونسردی خود تلفن امداد خودرو مشهد را داشته باشید و با آن ها تماس حاصل فرمایید.

خودرو را به محلی مناسب هدایت کنید:

زمانی که خودرو خودرا متوقف کردید بهتر است به محلی امن آن را انتقال دهید و حتماً از تابلو هشدار که به شکل مثلثی است استفاده کنید.

اگر خودرو شما حرکت می کند بهتر است تا جان خود و دیگران را به خطر نینداخته اید حتماً به محل امن بروید ( حتماً این اطمینان را حاصل کنید که استارت زدن به خودرو آسیب وارد نمی کند بعد آن را روشن کنید)

تماس با کارشناسان امداد خودرو:

اگر از مباحث مکانیکی خودرو اطلاعات کافی ندارید سعی کنید به هیچ عنوان خودتان اقدام به تعمیر ماشین نکنید. گاهی مشکل ماشین کوچک است و ممکن است فقط یک فیوز سوخته باشد و خودرو متوقف شده باشد.

اما گاهی موضوع به سوختن یک فیوز ختم نمی شود و لازم است  خودرو به تعمیرگاه انتقال پیدا کند؛ در این مرحله لازم است با تلفن یدک کش در مشهد تماس بگیرید و برای حمل خودرو در خواست خود را ثبت کنید.

در خواست تعمیرکار در محل:

حتماً زمانی که با تلفن امداد خودرو در مشهد تماس می گیرید لازم است در محل خرابی خودرو تا آمدن تعمیرکار حضور داشته باشید و خودرو را ترک نکنید.

امدادگران حتماً باید افرادی متخصص و آموزش دیده باشند در غیر این صورت ممکن است برای شما نتواند کاری انجام دهد.

کارشناس امداد خودرو در مشهد زمانی که عیب خودرو را تشخیص داد به شما خواهد گفت که این عیب در محل قابل حل است یا نیاز است از جرثقیل حمل خودرو در مشهد کمک بگیرید و خودرو را به تعمیرگاه های مجاز ببرید.

اگر چنانچه نیاز به تعویض قطعه ای باشد در خواست آن توسط تعمیرکار به شرکت ثبت می شود.


همین الان کلیک کنید : درخواست امداد خودرو مشهد


یدک کشی خودرو:

بعضی از مشکلات مثل پاره شدن تسمه تایم یا مشکلات جعبه دنده و یا سوختن واشر سر سیلندر به گونه ای است که نیاز است برای رفع مشکل تعمیر اساسی انجام شود و در این جا تعمیر ماشین چند مرحله دارد که نیاز است یدک کش خودرو در مشهد حضور پیدا کند و خودرو را تا محل تعمیر حمل کند.

 


بلاگ های منتخب

امداد خودرو در شهر مشهد   |   امداد خودرو برتر مشهد

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.